Luksfery w naszym domu

Wracają do łask, a przecież jeszcze niedawno były nienajlepiej kojarzone. Luksfery mają tyle zalet, że ich powrót można uznać za wyczekiwany. Chronią naszą prywatność, ponieważ skutecznie blokują wnętrze pomieszczeń przed spojrzeniami z zewnątrz. Zapewniają ciepło, bo są szczelne. I wydatnie przyczyniają się do urządzania wnętrza. Przez ich grube szkło światło przesącza się oszczędnie. Od ich koloru i faktury zależy wygląd pokoju.

Przez: admin
»

Ściana działowa z rzędem białych luksferów wygląda dobrze i doskonale odgradza przestrzeń. Kilka pustaków ułożonych w ciekawy wzór świetnie ożywiło ścianę nad wanną. I mamy jeszcze więcej światła.

Przez: admin
»

Luksusowa wanna w luksusowym miejscu. Dzięki luksferom możemy leżeć w pianie pod samym oknem. Światło jest tu zawsze intymnie przygaszone. Zwróćcie uwagę na zdobne wykończenie tego okna - luksfery można łączyć z takimi motywami.

Przez: admin
»

Uniwersalne rozwiązanie - zamiast ogromnego okna zasłanianego żaluzjami, solidne pustaki.

Przez: admin
»

Pustaki nie służą jedynie do zastępowania okiennej szyby. Same w sobie mogą być zdobniczym motywem. Tu, wmontowane w ścianę, rozjaśniły nieco ciemną łazienkę i rozmyły jej mrok.

Przez: admin
»

Ściana luksferów zastąpiła zwykłą ścianę i ożywiła przestrzeń. Wprowadziła nieobecny wcześniej, żywy kolor.

Przez: admin
»

Jeśli sąsiedzi są zbyt blisko, warto pomyśleć o zastąpieniu szyby pustakami. Światło jest jednak bardzo ważne w kuchni. Dlatego białe ściany i jasne meble nas uratują.