Stoliki w salonie

Najczęściej przechowujemy na nich książki i gazety, leżą na nich piloty od sprzętu RTV, a zdobimy je kwiatami lub rzeźbami. Stoliki pełnią bardzo praktyczne funkcje i są integralną częścią wyposażenia w salonie. Ja szukam zaskakujących rozwiązań i takie właśnie wam przedstawiam.

Przez: admin
»

Niski stolik, dzięki swym wielkim, szpitalnym kółkom, pasuje do nowoczesnego salonu. Wszędzie można go przesunąć bez potrzeby dźwigania ciężaru. Dla wygody mieszkańców obok sofy stanął też wyższy stolik, idealny pod filiżankę z kawą. Wystarczy wyciągnąć rękę, nie trzeba nawet się schylać.

Przez: admin
»

Ten stolik jest bardzo niski i wyjątkowo pomysłowy. Podoba mi się jego blat z ciemnego szkła. Świetne są też sprytnie ukryte szuflady - na pewno bardzo pojemne. Stolik pozornie niewielki, a sporo pomieści.

Przez: admin
»

Tam, gdzie przestrzeń jest bardzo ograniczona, warto ratować się jasnymi kolorami. A kolejnych sprawdzonym chwytem jest szkło. Stoliki z przezroczystymi blatami są prawie niewidoczne.

Przez: admin
»

Coraz częściej widuję sofy z wbudowanym stolikiem. Można tworzyć nastrój, jeśli zapali się na nich świece. A wyobrażacie sobie, jaka to wygoda: mieć na nim kieliszek czerwonego wina?

Przez: admin
»

Przy poważnym deficycie miejsca, wiklinowy podnóżek też może udanie spełniać rolę stolika.

Przez: admin
»

Stolik, który zaskakuje wielkością. Na co dzień niższy chowamy pod wyższy. Kiedy przychodzą goście i chcemy posiedzieć w większym gronie, młodszy, szklany brat wysuwa się i zaprasza, by postawić na nim drobne zakąski.