Sypialnie jedno i dwukolorowe

Zamiast mnóstwa barwnych akcentów, tu mamy jeden kolor, lub dialog dwóch barw. Sypialnia staje się spójną, dokładnie przemyślaną całością, w której nie ma miejsca na przypadkowe ozdoby. Z jednej strony to pewne ograniczenie. Ale do sypialni pasuje ono jak do żadnego innego pomieszczenia. Tu rozwijamy skrzydła naszej fantazji, bo przecież spędzamy w sypialni najbardziej intymne chwile. Dominujący kolor może być ciemny lub jasny, spokojny lub jaskrawy. Ale od razu określa, jakim typem osoby jesteśmy i co lubimy.

Przez: admin
»

Biel jest tu najważniejsza. Ale nie jest to dziewicza, nie zakłócona biel. To sypialnia bardzo czysta, ale jednocześnie nie ogranicza nas i nie onieśmiela.

Przez: admin
»

Jeśli nawiązujemy do stylu skandynawskiego, jak największe ograniczenie kolorów wyjdzie nam na dobre. Tu mamy wybrane dwa podstawowe i do tego z jednej palety kolorów ziemi.

Przez: admin
»

Czysta, dziewicza biel zakłócona tylko kwiatem i drobnymi zdobieniami. Nasz odbiór koloru zmienia się w zależności od materiału. Na ścianie biel jest chłodna. Ale już w puszystych dywanikach ma mnóstwo ciepła.

Przez: admin
»

Szarość falująca od bardzo jasnej stali do czerni. Zamknięta kolorystyczna całość stworzyła efekt osobnego świata, jakim jest ta kusząca sypialnia.

Przez: admin
»

Biel wędrująca od mlecznych kloszy poprzez łóżko wpadające ecru aż do bardziej metalicznych stojaków lamp. Jedna niebieska poduszka nigdzie nie znaczyłaby tak wiele, jak w tej ogarniętej bielą sypialni.

Przez: admin
»

Dwa ciepłe kolory: ciemny brąz i jasny beż, nie potrzebują żadnych dodatków. Zdobimy tu ciepłym, włochatym materiałem, a idealne tło do tych zabiegów stworzyła czysta, neutralna wykładzina.