Stylowe wnętrza

Nowoczesność coraz częściej czerpie ze stylowych form. Wybór jest duży, a i ceny nie zawsze wygórowane. Myśląc o nowoczesnym stylu pamiętajmy o dodatkach. Wybierając meble zwróćmy uwagę na ich wykończenie. Im ciekawsze, bogatsze tym lepiej. Materiał zasłon, narzut powinien wzorem jak i kolorem nawiązywać do wybranych mebli. Kolory w pomieszczeniach warto dobieram rozsądnie, bez szaleństw. Jarmark nie pomoże przecież w wykreowaniu elegancji. Dobrym pomysłem jest sztukateria. Ozdoby ścian, wykończenia doskonale zaakcentują nowoczesne i stylowe wnętrze. Cała reszta to własna wizja.. Oto zebranie przeze mnie inspiracje które mam nadzieję podsuną pomysł na stylowe wnętrze.

Sypialnia romantyczna w kolorze eozyna, karmazyn czyli czerwień wpadająca w róż z czarnymi dekoracjami
Przez: admin
»

Czerń dodatków i ich wyrafinowany styl doskonale akcentuje to wnętrze. Warto jest zwrócić uwagę na narzutę łóżka i lampę. Obie wspaniale nawiązują do siebie nie tylko czarnym kolorem, ale i wzorem.

Przez: admin
»

Delikatna wersja stylowego wnętrza. Wszystko tutaj jest ulotne, stonowane. Drobne kwiaty w wazonie wspaniale nawiązują do wzoru pościeli. Kolory w tej sypialni rozpływają się niczym poranna mgiełka... aż chce mi się spać.

Przez: admin
»

Sypialnia mówi do mnie: witaj w moim zakątku wygody. Gdybym na żywo zobaczyła takie wnętrze pewnie umarłabym z zazdrości. Wyobrażacie sobie poranne wstawanie... bose stopy i ten miękki dywanik przed łóżkiem. Styl stawia tutaj na jeden czysty i nieskazitelny kolor - biel i nie pomylił się!

Przez: admin
»

Czas na łazienkę. Czy widzicie te pomarańczowo - złote akcenty? Począwszy od podłogi, nóżki wanny, dywanik i na końcu zasłona. Autor spełnił się w swoim zadaniu, nie przesycił wnętrza, ale zadbał o delikatne dodatki.

Łazienka z wanną na nóżkach w stylu art deco z czarnymi kafelkami
Przez: admin
»

Czysta i surowa. Ściana, wyeksponowany podest wanny, zdobione nóżki i bateria przypomina nam, że tutaj kąpie się królowa.

Przez: admin
»

Ciekawie wykończona ściana plus ulotna lekkość bytu szklanych form podnosi standard wnętrza. Czerń przypomina nam o władzy. Lustro byłoby osamotnione w tym kolorze gdyby nie wspaniale dobrane świece. Kolory lubią pary.. nie zostawiajmy ich w samotności.