Oświetlenie w kuchni

Kuchnia lubi światło. Jest potrzebne do gotowania, żebyśmy np. nie przesadzili z solą. Światło lubią przechowywane często na wierzchu owoce i warzywa. W końcu i my je lubimy, bo wzmaga apetyty. Jeść często wolimy w półmroku. Ale wyobrażacie sobie siekać marchewkę przy świecach? Szukałam różnych sposób oświetlenia kuchni. Znalazłam więcej, niż się spodziewałam. Oto one!

Słowa kluczowe: oświetlenie, oświetlenie w kuchni, pomysł na oświetlenie, kuchenne oświetlenie, światło w kuchni, lampy do kuchni, projekt oświetlenia

Przez: admin
»

Halogenki gęsto rozsiane po suficie dobrze świecą, a nie zajmują miejsca. Są dyskretne i skuteczne. I można je montować tam, gdzie chcemy.

Przez: admin
»

Dobrze rozmieszczone halogeny potrafią czynić cuda. To naprawdę wspaniałe - kupuję komplet i mogę dowolnie je rozmieszczać. Ale bądźmy szczerzy - precyzyjne prace z nożem w ręku potrzebują dodatkowego światła. Np. zamontowanego u dołu szafek.

Przez: admin
»

Nasz stół potrzebuje specjalnego traktowania. Te zwisające jak egzotyczne owoce, owalne klosze w pięknym kolorze, sprawiają wrażenie wyszukanych. Zapewniam, że znajdziecie je z zwykłym sklepie. Spuszczone dość nisko nad stołem, dają solidne, punktowe światło.

Przez: admin
»

Im niżej spuścimy lampy nad stół, tym lepiej. Dadzą jaśniejsze światło. A skupią się tylko na stole, pozostawiając resztę pomieszczenia w półmroku. Nastrój - to lubię!

Przez: admin
»

Najpierw myślałam: wow, ta kuchnia jest jasna... sama w sobie. Faktycznie, halogenów zaledwie kilka, a efekt mocny. Spójrzcie dwa razy i zobaczycie jego źródło. Długie jarzeniówki ukryte tak sprytnie, że poczerwieniałam z zazdrości.

Przez: admin
»

Nawet w najciemniejszej kuchni światło w okolicy pieca to podstawa. Musimy przecież mieć wgląd w procesy zachodzące w garnkach:) Ten rozbudowany wywietrznik daje bardzo dużo światła i to również daleko poza piec.