Tropikalne trendy w łazience

Lato zostaje z nami na krótko. A po nim chłodne miesiące z wiatrem, deszczem i śniegiem. Ja rozgrzewam się wspomnieniami lata. Ale zdjęcia mi nie wystarczą. Szukam pomysłów na rozruszanie swojego domu. A tropikalne wariacje najlepiej poprawiają mi nastrój. Oto chwyty, które podpatrzyłam u innych, ale chętnie skopiowałabym je u siebie.

Przez: admin
»

Zwykła łazienka - na pierwszy rzut oka. Ale kiedy zobaczyłam ten dywan, pomyślałam: musi być mój! Tak cudownie nie pasuje do łazienki, że... aż się z nią stopił. Ożywiają mnie florystyczne wzory i nagromadzenie kolorów.

Przez: admin
»

Dla mnie tropiki to przede wszystkim bliskość natury. Tu owa bliskość przejawia się w nagromadzeniu drewna. Ale ono nie jest takie zwykłe. To prawdziwe drewno z charakterem. Oszalałam na punkcie tej obudowy wanny.

Przez: admin
»

Florystyczny wzór na zielono-kremowej tapecie otwiera łazienkę na powiew świeżości. Widzę moje ulubione drewno nawet na sedesie. Ale najbardziej tropikalne są tu chyba szafki, z charakterystycznie lekkimi drzwiczkami.

Przez: admin
»

Palma - najważniejszy motyw stylu tropikalnego. Rozsiadła się na tej ścianie wielka jak baobab. Reszta jest zaledwie współczesna, ale ta palma porwała za sobą całą łazienkę w cieplejsze regiony.