Tematyczne pokoje dla młodszych i najmłodszych

Nasze dzieci - i te małe i te dorastające, mają swoje pasje. Często pochłaniają cały ich wolny czas. Pielęgnujmy je, przecież pasja rozbudza wyobraźnię, uczy dociekliwości, rozwija inteligencję. A w przyszłości hobby może przerodzić się w pasję na całe życie. Oto kilka pomysłów na pokoje tematyczne. W takiej przestrzeni dziecko będzie chciało spędzać czas na zabawie i nauce. Warto słuchać jego rad i próśb, bo często ma świeże i inspirujące pomysły. Pokój tematyczny można urządzić niewielkim kosztem. Ważny jest pomysł.

Słowa kluczowe: galeria wnętrz, zdjęcia wnętrz, aranżacje wnętrz, pokój dziecka, pokój tematyczny, zdjęcia pokoju, pokoje dziecięce, pomysły na pokój dziecka

Przez: admin
»

Pokój kolonialny, którego mieszkaniec dopiero co wysiadł ze statku wypełnionego egzotycznymi dobrami. Kawowe płótno, drewno i klimatyczne stemple to bardzo interesujący pomysł na ozdobę.

Przez: admin
»

Tipi i indiańskie motywy dla młodego Apacza.

Przez: admin
»

Koła ratunkowe, granat i inne marynistyczne motywy pozwolą dziecku zasypiać jak w szalupie.

Przez: admin
»

Miś Puchatek wciąż jest na topie. Drzewo ze Stumilowego Lasu i ulubiony bohater jako opiekun łóżka, a do tego leśne kolory to pomysł na wspaniały pokój.

Przez: admin
»

Po pierwsze piłka, po drugie zielona murawa, po trzecie - to wszystko we własnym pokoju. Twój syn to pokocha.

Przez: admin
»

Piłka w każdym wydaniu zdominowała ten pokój. Football, baseball, rugby - kto wie, na co nasze dziecko dziś będzie miało ochotę. Raczej męski, ale pełen energii pokój młodego sportowca.