Patenty na kuchenne sprzęty

Komplety garnków, głębokie rondle i płytkie patelnie to jedne z najbardziej nieporęcznych przedmiotów w kuchni. Znalezienie dla nich miejsca to prawdziwe wyzwanie. To sprzęt, którego często używamy, więc powinien być zawsze pod ręką. A jednocześnie źle zaplanowana szuflada lub schowek sprawi, że garnki "zjedzą" nam mnóstwo miejsca. Często mamy problem również z zagospodarowaniem butelek, pudełek, słoi, makaronów i innych niezbędnych rzeczy. Na szczęście pomysłowość producentów nie zna granic. W cenie są także oryginalne koncepcje mieszkańców domu.

Słowa kluczowe: aranżacje kuchni, zdjęcia kuchni, pomysły na kuchnię, szafki kuchenne, funkcjonalna kuchnia, miejsce w kuchni, kuchenne sprzęty

Przez: admin
»

Wysuwane z szuflady półki na garnki są przewiewne, łatwo utrzymać je w czystości, a mieszczą w sobie naprawdę dużo.

Przez: admin
»

Hit ostatnich miesięcy. Narożnikowe szuflady stają się popularniejsze niż cargo. Przyznajcie sami - trudno wyobrazić sobie lepsze wykorzystanie przestrzeni. A z zewnątrz nic nie widać.

Przez: admin
»

Tak otwierana szafka jest po prostu wygodniejsza w obsłudze. A ponieważ składa się, można ją umieścić nawet w wąskiej kuchni.

Przez: admin
»

Wyspa z półkami pozwala trzymać zastawy i sztućce zawsze pod ręką. Ze względu na swoje gabaryty, jest naprawdę pojemna.

Przez: admin
»

Taka głęboka szuflada, umieszczana najczęściej pod piecem, to podstawa. Musi być odpowiednio duża, aby pomieścić wiele garnków i pokrywek. Jej dno warto wyłożyć folią, aby uchronić przed zarysowaniami.

Przez: admin
»

Proste i przydatne w każdej kuchni cargo. Na długich, wąskich półkach doskonale zmieszczą się małe słoiki, sosy, oliwy, ale także mniejsze naczynia.