Ciekawie oświetlona sypialnia

Tradycyjne lampy zwisające z sufitu to nie jedyna opcja. W sypialni warto poeksperymentować. Światło może usypiać lub rozpalać zmysły, wprowadzić nastrój, albo go burzyć. Dziś bez problemu znajdziemy tak różne lampy, że grzechem byłoby nie eksperymentować. Coraz częściej nie przypominają one zresztą klasycznego zestawu - kabel, klosz i żarówka. Mają niezwykłe kształty, kolory i dają niesamowity efekt.

Słowa kluczowe: oświetlenie sypialni, ciekawe oświetlenie, światło w sypialni, lampy do sypialni

Sypialnia romantyczna w kolorze eozyna, karmazyn czyli czerwień wpadająca w róż z czarnymi dekoracjami
Przez: admin
»

Obficie rzeźbiona, drewniana lampa a la żyrandol. Przyciąga wzork, a żarówki przypominające świecę dają mocne, choć nie zbyt rażące światło. Wspaniale dobrana do wystroju sypialni.

Przez: admin
»

Nisko zwisające,obfite lampy ze szkła imitujące kryształ zaglądają do łóżka. Ich siłę skutecznie zmniejsza czerwony klosz, który mocne światło przekształca w intymne tło.

Przez: admin
»

Lampa jak stalowa meduza. Jest tak niezwykła, że wystarczy za wszystkie ozdoby. Idealnie dobrana do nieco industrialnego wnętrza. Błyszczy, lśni i wprowadza metaliczną ekscytację.

Przez: admin
»

Kokardy z metalowych ścinek - takie mam skojarzenie, kiedy patrzę na tę ciekawą lampę. Jej chłód ociepla żółte oko lampki obok łóżka. Kto zajrzy do jej wnętrza?

Przez: admin
»

Można mieć komplet pościeli? To dlaczego nie mieć kompletu tapeta-klosz?

Przez: admin
»

Maks punktów za pomysł i odwagę. Świetlówki wbite regularnie w drewniany panel są ciekawe, nie do podrobienia i zastępują inne źródła światła. Ciekawe, czy można z nich tworzyć wielki wóz po zmroku.