Kuchnia z widokiem na pokój

Kto kocha otwartą przestrzeń, lepiej będzie czuł się w aneksie kuchennym, niż w oddzielonej drzwiami kuchni. Na takim połączeniu zyskuje i kuchni i duży pokój. Mamy więcej miejsca, możemy gotować i jednocześnie rozmawiać z gośćmi i domownikami. A poszczególne strefy można wydzielić np. kolorami.

Przez: admin
»

Kolorystycznie mamy tutaj jedność. Przestrzeń dzieli natomiast ustawienie mebli. Choć kuchnia jest otwarta, sofa została ustawiona tyłem do niej.

Przez: admin
»

Ogromną, przestrzenną kuchnię od części jadalnej oddzieliła piękna wyspa. Żal byłoby odmawiać sobie posiłków w tak eleganckim otoczeniu.

Przez: admin
»

Gotowy pomysł dla posiadaczy stosunkowow niewielkich aneksów. Nie ma tu drzwi, ale podział jest jasny. Z jednej strony wyznacza go wykładzina. Z drugiej - obramowanie ściany i sufitu, które jednoznaczne określa granice.

Przez: admin
»

W długich pomieszczeniach na otwarciu kuchni tylko zyskujemy. Ważne jednak są kolory. Tu widać, jak jasne barwy skutecznie ratują mieszkanie przed zamianą w duszną klitkę.

Przez: admin
»

Z nowoczesnych wnętrzach drzwi zwykle są zbędne. Oto przykład domu urządzonym jak wielkie studio. Białe tło pozwoliło swobodnie bawić się kolorami i kłaść akcenty. Schody o bardzo lekkiej konstrukcji szczęśliwie nie stworzyły wrażenia przechodniości.

Przez: admin
»

3 w jednym: kuchnia, jadalnia i pokój dzienny. Wszystko utrzymane w jednej palecie, ale widać, jak kolory stopniowo prowadzą nas do kolejnych pomieszczeń. Ciekawy pomysł z niewielką, lekką ścianką między pokojem, a jadalnią.