Królewska wanna

Nie lubi klasycznego prostokąta, unika zamknięcia w ciężkiej obudowie i nie godzi się na wciśnięcie w kąt łazienki. Oto wanny-gwiazdy, prawdziwie luksusowe bohaterki naszych łazienek. Pozwalające na odpoczynek, którego wielu z nas nie znajdzie nawet w sypialni.

Słowa kluczowe: duża wanna, wanna w łazience, królewska wanna, ogromna

Przez: admin
»

W tym skandynawskim wnętrzu najważniejszy jest spokój. Wanna o lekko nieregularnym kształcie jest pozbawiona zaokrągleń, dość surowa. I jest w niej tyle miejsca, że chyba nikt nie będzie narzekał.

Przez: admin
»

Wanna narożnikowa pozwala dobrze wykorzystać przestrzeń i - choć ustawione w kącie - i tak dominuje nad przestrzenią. Zaopatrzona w nowoczesne udogodnienia, pozwala na leczniczy masaż. Dobrze sprawdza się też półka, na której możemy wygodnie usiąść. Praktyczna okazuje się również podczas kąpania dziecka.

Przez: admin
»

Strefa kąpieli zajmuje tu lwią część łazienki. I jest tak zaaranżowana, aby było nam jak najwygodniej. Luksusowa wanna ma wygodne oparcia, które sprzyjają długiem moczeniu się w aromatycznych olejkach. Ważne, że stanęła pod oknem. Naturalne światło dodaje uroku. I jej i nam.