Drewno w łazience? Czemu nie!

Strach o trwałość drewna w łazience jest staromodny i nieaktualny. Dziś materiał jest tak dobrze zaimpregnowany, że dzielnie zniesie wilgotny klimat tego pomieszczenia. Nieprzemijający urok drewna, czy to w klasycznym, czy nowoczesnym wydaniu, ma stale powiększający się fan klub.

Słowa kluczowe: drewniana łazienka, drewno do łazienki, łazienka w drewnie, pomysł na łazienkę

Przez: admin
»

Kontrast bieli z ciemnym drewnem nie potrzebuje żadnych dodatkowych słów. Po prostu pięknie.

Przez: admin
»

Łazienka dla odważnych, z wyobraźnią. Drewno króluje - na podłodze, ścianie, w meblach. Opłaca się, bo to prawdziwie salonowa łazienka.

Przez: admin
»

Również w najbardziej nowoczesnej stylistyce, o geometrycznych kształtach, drewno staje się integralną częścią. Odpowiednio potraktowane lakierem, starannie wyselekcjonowane, nie zwraca uwagi naturalnymi słojami, tylko uspokaja niemożliwym do podrobienia kolorem.

Przez: admin
»

W modelowej łazience medytacyjnej drewno jest pożądane ze względu na naturalny urok i kolor z palety barw ziemi. To materiał, który genialnie łączy się z kamieniem i szkłem.

Przez: admin
»

Uwielbiam tę skandynawską, kuszącą czystą jasnością łazienkę. Mleczna biel jajowatej wanny tak doskonale współgra z grubymi, surowymi deskami. A ten nieskromny blat, na którym jest osadzona umywalka, uspokaja swoją zdecydowaną linią. No i jest bardzo praktyczny.

Przez: admin
»

To odważne - wyżłobić umywalkę wprost w drewnie. Ale do odważnych świat należy.