Kąpiel bez skrępowania

Łazienka to moje królestwo. W ciąu tygodnia nie mam czasu na kąpiel, w grę wchodzi tylko szybki prysznic. Zresztą, to przecież bardziej oszczędne. Tę wstrzemięźliwość odbijam sobie w weekend. Długie godziny w wypełnionej pianą wannie to dla mnie wspaniały relaks. Wanna i prysznic, lub dwa w jednym, to dla mnie niezbędny zestaw.

Przez: admin
»

Praktyczne rozwiązanie dla łazienek o ograniczonej przestrzeni. Szyba pozwala wziąć prysznic bez ryzyka zachlapania podłogi. A przecież ciągle mamy wannę, która zaprasza do dłuższej kąpieli.

Przez: admin
»

Piękny, czysty prysznic pomaga mi obudzić się przed kolejnym zabieganym dniem. Dziewiczo biała wanna kusi, aby rozpłynąć się w niej podczas bardziej leniwych wieczorów.

Przez: admin
»

Oto, jak świetne sąsiedztwo może stanowić wanna i natrysk. Warto podejrzeć, w jaki sposób udało się tu uniknąć zagracenia przestrzeni. Wanna jest stosunkowo niewielka, natomiast natrysk jest pozbawiony ciężkiej kabiny. Wystarczy szklana przegroda i dobrze zaplanowana podłoga z odpływem.

Przez: admin
»

Szczyt luksusu, domowe jacuzzi i spa w jednym. Taka kabina prysznicowa według mnie deklasuje nawet najpiękniejsze wanny. Jest wielofunkcyjna. Panel prysznicowy kryje w sobie możliwości, z których większość z nas nawet nie zdaje sobie sprawy. Miejsca jest tu tyle, że zmieściłaby się cała rodzina Adamsów. Głęboki brodzik łatwo zmieni się w płytką, ale idealną dla dzieci wannę. Co ważne, ta kabina pomieści wszystkie nasze ulubione kosmetyki. Od mydła jeleń po satynową maskę do włosów.

Przez: admin
»

Czy ktoś przejmowałby się zachlapaną podłogą w taaaaaaakiej wannie? Szczerze wątpię. Oto prysznic bez kabiny i bez drzwi. Można tu bez żadnego ryzyka wskoczyć na pięciominutowy natrysk przed pracą. A po pracy - rozłożyć świece, wino, zaprosić swoją drugą połowę i zapomnieć o problemach mijającego dnia.

Przez: admin
»

Klasyczne, dostojne wnętrza szczególnie nie znoszą ścisku i natłoku sprzętów. W tej marmurowej łazience panuje urokliwy, ale elegancki przepych. Wanna o oryginalnym kształcie zasłużyła na to, by ustawić ją na nieznacznym podwyższeniu. Stanowi centralny punkt łazienki. Ale mieszkańcy znają zalety prysznica. Na szczęście wiedzą również, że tu bohater może być tylko jeden. Dlatego tak dobrze wypadło wkomponowanie natrysku w narożnik, odciążenie go szklanymi drzwiami i pozbawienie brodzika.