Domowładni.pl - mamy klucze do pięknych wnętrz

Domowładni jest serwisem o aranżacji wnętrz, wykańczaniu mieszkań i domów. W domowładnych znajdziej tysiące zdjęć i pomysłów na urządzenie kuchni, łazienki, jadalni, pokoju dziecięcego oraz każdego zakątka swojego mieszkania lub domu.

Projekty

Miejsce stworzone specjalnie po to, abyś to Ty dzielił się swoimi pomysłami na aranżację wnętrz. Gromadzimy tu zbiory posegregowanych tematycznie, unikalnych zdjęć Waszych domów. Projekty są stale powiększaną galerią już zamieszkałych lub właśnie wykończonych wnętrz. Ten dział współtworzą użytkownicy serwisu. Czekamy na zdjęcia z Twoimi sprawdzonymi pomysłami dekoratorskimi, ponieważ wiemy, że niejeden dekorator mógłby się od Ciebie uczyć. „Projekty” są stale odświeżane i zasilane nowościami - ostatnio dodane zdjęcia domów wędrują na początek listy, dzięki czemu widzimy je zaraz po wejściu do działu. Najaktywniejsi tworzą tu własne, imienne projekty.

Galeria zdjęć

Prawdziwy wybieg wnętrzarskich modelek. Ten dział daje pojęcie, na ile sposobów można urządzić i udekorować dom lub mieszkanie, jak ogromny jest wybór schodów, parapetów itp. Zebraliśmy tu wszystkie zdjęcia z serwisu. W Twoje ręce oddajemy dwa klucze: do konkretnych pomieszczeń lub stylów. Wybór jednej z tych kategorii otwiera przed Tobą wizualizacje pomysłów, gotowe rozwiązania wnętrzarskie od profesjonalistów i innych użytkowników serwisu Domowladni.pl. Po „Galerii zdjęć” można buszować także bez planu, oglądając po prostu fotografie różnych rodzajów aranżacji.

Pomysły

Wnętrzarska studnia bez dna. Tu gromadzimy wybrane z różnych kolekcji zdjęcia i tworzymy gotowe koncepcje. „Pomysły” stanowią podręczny katalog cennych podpowiedzi dotyczących aranżacji wnętrz, dekorowania, ale także wykończenia domu i mieszkania. Wierzymy w Twoje doświadczenie w tej kwestii – być może jesteś świeżo po udanym remoncie kuchni? Każdy zarejestrowany użytkownik serwisu Domowladni.pl może tu stworzyć gotowe pomysły wnętrzarskie na bazie kolekcji własnych i cudzych zdjęć. W ten sposób dział Pomysły staje się platformą wymiany porad w kwestii wykańczania aranżowania i dekorowania domu. Wzajemne inspiracje pobudzają wyobraźnię.

Porady

Tu o zdanie pytamy specjalistów. Jedni zjedli zęby na projektowaniu domów, inni od lat śledzą trendy w świecie dekoracji i aranżacji wnętrz. W dziale Porady destylujemy z wiedzy specjalistów to, co najcenniejsze. Odrzucamy niesprawdzone teorie, wybieramy konkretną treść naszpikowaną pomysłami. I przekładamy ją na porady oraz artykuły. Rumieniący się od liczby wiadomości jak prymus na maturze, dział Porady staje się skarbnicą wiedzy dla Ciebie. Kołem ratunkowym i drogowskazem podczas urządzania własnego mieszkania, poszukiwania stylu, a nawet sposobów zorganizowania pracy.

Aranżacje

Dział, który ułatwia orientację w gąszczu wiadomości. Kolekcje i pomysły na wykończenia, aranżacje i dekoracje, grupujemy według tematu. Chaotyczny serwis, w którym treść jest przypadkowa jak letnia burza – tego nie lubimy. Dlatego kluczem jest tu logiczny układ domu. Tematy zostały podzielone ze względu na rodzaj pomieszczenia. I tak, pod zakładką „Kuchnia” kryją się artykuły i kolekcje poświęcone wyłącznie temu pomieszczeniu. Wszystko o projektowaniu sypialni zasługuje na kolejną zakładkę. Każdy domowy zakątek ma tu miejsce dla siebie.