Wieczorna niespieszność

Jasny poranek? Nie, panu na razie dziękujemy. Tu kocha się klimatyczny wieczór z trzaskającym w kominku drewnem. Szeroka wnęka zaadaptowana na siedzisko to pomysł zaczerpnięty z tradycyjnych domów. Szczelnie obłożona poduszkami, jest tak ciepła, że aż czuć temperaturę płonącego kominka. To salon zaprojektowany dla relaksu. Panuje wygoda i tradycja.

Łazienka świeżości

Najbardziej gorące lato można przeżyć dzięki takiej łazience. Wszystko jest tu zaprojektowane tak, byśmy odzyskali świeżość. Tapeta nadaje stylu całości i nie daje się zepchnąć z piedestału żadnym ozdobom. Z nią można jedynie współgrać. Tak, jak to robią łososiowa zasłonka i lampa. Zatrzymajmy się zresztą nad tą ostatnią. A właściwie pod nią. Tak eleganckie zaproszenie do kąpieli? Nie sposób...

Elegancja bez kompromisów

Elegancja tego salonu może być nieco onieśmielająca. Biała tapicerka - należy do bardziej wymagających w utrzymaniu. Bez wątpliwości pasuje do tak okazałej rezydencji. Jest tu dostojnie, klasycznie i szykownie. A fortepian to rzadko dziś spotykany, a wyjątkowo piękny okaz tradycyjnych upodobań.