Swojskie klimaty

Solidne ciepło tego salonu mówi dużo o jego właścicielach. Zapewne cenią spokój i stabilizację, a od techno wolą folk. Piękna podłoga chętnie przyjmuje słoneczne promienie. Ciekawie połączono tu zabytkową szafę, ratanowy fotel, który równie dobrze mógłby zdobić taras i miękkie meble otulone kawową tapicerką. Soczysty kwiat zapełnił nieco pusty narożnik.

Łazienka roślinna

Łazienka w łamanej zieleni. Z mocno roślinnym posmakiem. Liście zdobią ścianę, ale dobrze, że sąsiadują z mozaiką - ich nadmiar mógłby szybko się znudzić. Ta łazienka jest pełna zagłębień, zaokrągleń. Kobieca i pełna wdzięku. Do tak zabudowanej wanny łatwo wejść, trudniej wyjść - tak jest w niej przyjemnie.

Chilli con kuchnia

Kuchnia, która robi wrażenie. Jest zmieszaniem wnętrza rustykalnego, tradycyjnego i nowoczesnego z ostrą domieszką Meksyku. Piękne szafki i kolumienki tworzą wrażenie niewyczerpanych możliwości kulinarnych. Wyspa jest bardziej dostojna i elegancko lśni blatem. Lodówka i piece spokojnie tolerują tę bliskość przeszłości. Ale spójrzmy na te papryczki rozpostarte pod oknem i na okapie. Aż chce się...