25 + Pomysłów na Dywan w Salonie

Dywan to ważny element wystroju naszego salonu. Dlaczego? Oto 4 rzeczy, które powinieneś wiedzieć, zanim zdecydujesz się na zakup:

  1. Dywan kolorystyką i wzorem łączy w całość meble z otaczającymi je ścianami. Pomieszczenie dzięki dobrze dobranemu dywanowi uzyska spójny charakter i będzie cieszyło wzrok. 
  2. Za pomocą żywych kolorów i ciekawych wzrorów na podłodze możemy "obudzić" nudne pomieszczenie i nadać mu designerskiego klimatu.
  3. Dywan to dobry pomysł na zmianę we wnętrzu. Zamiast malować ściany możemy zmienić dywan, jest to często tańsza opcja, która dynamicznie odmieni przestrzeń.
  4. Moda - obecnie wzory dywanów przystosowane są do pór roku. Pluszowe, grube i włochate sprawdzą się w zimę. Docieplą pomieszczenie i sprawiają, że wnętrze będzie przytulne. Na wiosnę i lato pluszaki powinny odejść w odstawkę; potrzebujemy czegoś lżejszego, kolorowego o ciekawym wzorze. 

Dywan ma wiele zastosowań, dlatego chętnie gości w naszych wnętrzach. Oto pomysły na dywan w salonie. Zbierajcie swoje ulubione zdjęcia w kolekcje, dzielcie się nimi z najbliższymi, i pięknie urzadzajcie własne wnętrza.

Oto galeria 25 + pmysłów na dywan w salonie:

v